Kontakt

Projektteamet för Vecka45 hälsar alla, arrangörer som besökare, hjärtligt välkomna till Vecka45 2016. Kontakta oss gärna om du har frågor om vecka45!

Projektledare

Maria Borell Rydfors
Tel. 070- 956 35 04
maria.borell@nyforetagarcentrum.se

Delprojektledare

Anders Carlsson, Norrköping
Tel.  070- 538 89 08
anders.carlsson@visualsweden.se

Anna Österlund, Linköping
Tel. 0762-38 44 40
anna@placebrander.se

Jens Zetterstedt, Finspång
Tel. 072-715 13 40
jens.zetterstedt@energiriket.com

Clas Jonasson, Mjölby
Tel. 072-514 98 59
claes.jonasson@mjolby.se

Jan Holmberg, Motala
Tel. 0141-22 50 10
jan.holmberg@motala.se

Kommunikationsansvarig

Pia Jakobsson
Tel. 070-243 26 55
pia.jakobsson@regionostergotland.se